O firmie

Pszczółka Maja została stworzona z myślą o najmłodszych pociechach, których uśmiech i radość to bezcenny prezent dla każdego rodzica. Jesteśmy firmą posiadającą dmuchane place zabaw i urządzenia rekreacyjne dla najmłodszych i nie tylko! Posiadamy niepowtarzalny sprzęt spełniający wszelkie wymagania bezpieczeństwa poparte niezbędnymi atestami.
Pszczółka Maja posiada w swojej ofercie:

  • wynajem dmuchanych placów zabaw
  • wynajem dmuchanych zjeżdżalni
  • wynajem Euro Bungee
  • wynajem elektrycznych samochodzików
  • organizację urodzin, choinek, Dnia Dziecka, kinder party

Swoją ofertą uświetniliśmy wiele imprez i festynów. Naszą firmę wyróżnia elastyczność we współpracy i pełne zaangażowanie poparte wieloma listami referencyjnymi i podziękowaniami za profesjonalną współpracę. W naszej karierze każdy kolejny rok to powiększanie oferty i rzeszy usatysfakcjonowanych Klientów, do której mogą również dołączyć Państwo.

Firma „Pszczółka Maja” w swojej ofercie posiada również dmuchane place zabaw na sprzedaż. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt z biurem w Warszawie.

Poszukujemy partnerów i miejsc takich jak hotele, administratorów terenów publicznych, organizatorów imprez plenerowych do długiej i owocnej współpracy.
Zapraszamy do kontaktu.